Pyszna świąteczna kolekcja! Bestsellery i nowości dla fanów świątecznych smaków :)

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

Różowa czekolada ruby

Ponad 10 lat temu jeden ze specjalistów od kakao odkrył tajemnicę, która stoi za wyjątkowym smakiem i kolorem tych ziaren kakaowca. Podobnie jak winogrona do produkcji wysokiej jakości wina, tak samo na ziarna kakaowca wpływa terytorium, gdzie wzrastają. Rubinowe ziarna kakaowca rosną w wyjątkowych warunkach klimatycznych w Ekwadorze, Brazylii lub na Wybrzeżu Kości Słoniowej.

Czy czekolada ruby jest naturalna?

Ruby to największą innowacją w branży czekolady w ciągu ostatnich 80 lat. Nie zawiera żadnych barwników ani owocowych aromatów, a to oznacza, że różowy rubinowy kolor i owocowy smak są w 100% naturalne. Ta czwarta czekolada oferuje intensywne zmysłowe doznania. Nie jest ani gorzka, ani mleczna, ani słodka, ale zauroczy cię aksamitnym i świeżym owocowym smakiem. Jest to całkowicie nowe doświadczenie :)

Jak smakuje czekolada ruby?

Każdy rodzaj czekolady odpowiada na inne potrzeby konsumentów. Biała czekolada ze swoim słodkim, kremowym smakiem jest idealna podczas spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Mleczna czekolada, dzięki swojemu bogactwu i wszechstronności jest idealnym towarzyszem relaksu. Gorzki, mocny smak ciemnej czekolady to idealny sposób, aby się pobudzić i wzmocnić swoją pewność siebie. Rubinowa czekolada spełnia potrzeby tych, którzy lubią próbować nowych smaków i spełnia ich zmysłowe wrażenia.

Czekoladę ruby możesz wypróbować w niezwykłych smakowych połączeniach. Świetnie dogaduje się ze słonym karmelem, przyprawami, takimi jak pieprzrozmaryn, ale także dobrze się uzupełnia z egzotycznymi owocami, na przykład z liczi czy mango.

Nasz główny dostawca tej różowej czekolady to Barry Callebaut i tak samo jak wszystkie ich najlepsze belgijskie czekolady i ziarna kakaowca Ruby są produkowane w 100% w sposób zrównoważony i są certyfikowane marką Cocoa Horizons, która współpracuje bezpośrednio z grupami rolników, wspiera ich szkolenie i pozwala rozwijać się w ich rzemiośle. Czekolada ruby respektuje także standardy UTZ.

Jesteśmy świadomi tego, jak wyjątkowy produkt posiadamy w ofercie, dlatego zdecydowaliśmy się ten oryginalny składnik umieszczać w naszych najlepszych produktach. Czekoladę ruby znajdziesz między innymi w Walentynkowej kolekcji.

Gdzie kupić czekoladę ruby?

W naszej ofercie czekoladę ruby znajdziesz w formie dropsów i leciutkich wiórek :)


Wróć do wszystkich artykułów

0 Komentarzy do artykułu Różowa czekolada ruby


Komentarz

Następne artykuły

0 Koszyk Do góry