Walentynki z Mixit

Default image

-0 zł

Walentynkowy zestaw

cena: 106,49 zł

cena: 106,49 zł wcześniej: 106,49 zł

waga: 880 g

Walentynkowa edycja 2019! Prezent od serca. Piękne eko pudełko wypełniliśmy po brzegi tym najpyszniejszym.

Przez to, że droga do serca prowadzi przez żołądek, podarujcie ukochanym ekskluzywne musli ELIKSIR MIŁOŚCI, nowy bestseller CHRUPIĄCE OWOCE I ORZESZKI W CZEKOLADZIE oraz dwie porcje DRINK MIXIT z cudowną pitają ( dragon fruit). Wszystko smakuje jeszcze lepiej z porcelanowej miseczki w zestawie!

Porcelanowa miseczka z serduszkami, łyżka ze stali szlachetnej, prezentowe opakowanie, musli Eliksir miłości, Chrupiące owoce i orzeszki w czekoladzie , 2 x Drink Mixit - Dragon fruit ( Pitaja).

Więcej info
Default image

-0 zł

Eliksir miłości

cena: 33,49 zł

cena: 33,49 zł wcześniej: 33,49 zł

waga: 580 g

Oto miłość od pierwszego chrupnięcia! ♥ My w Mixit wiemy, że droga do serca wiedzie przez żołądek, dlatego poświęciliśmy długie godziny na skomponowanie mieszanki idealnej dla zakochanych. Tak oto powstał Eliksir Miłości, w którym znajdziesz subtelny smak czekolady, pobudzającą guaranę i słodko-kwaśne owoce liofilizowane

płatki owsiane chrupiące 36%, płatki jęczmienne 20%, płatki kukurydziane w białej czekoladzie 18% (biała czekolada 56% (cukier, masło kakaowe, mleko tłuste w proszku, śmietana w proszku, emulgator: lecytyny; naturalny aromat waniliowy), płatki migdałów, i czekolada owocowa 7% (biała czekolada Velvet 95,24% (cukier, masło kakaowe, mleko tłuste w proszku, emulgator: lecytyna sojowa; naturalny aromat waniliowy), mrozem suszone owoce w różnych proporcjach 4,76% (truskawki, maliny, jeżyny, czarna porzeczka) Zawartość suchej masy kakaowej w białej czekoladzie wynosi nie mniej niż 33,1 %) , jagody liofilizowane w gorzkiej czekoladzie 5% (gorzka czekolada 85% (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, emulgator: lecytyna; naturalny waniliowy aromat, mleko w proszku), owoce liofilizowane (jagody 11%, kruszone jagody 4%; zawartość masy kakaowej w gorzkiej czekoladzie wynosi minimum 49%), owoce liofilizowane (maliny 1,5 % i truskawki 1,5%), mielone nasiona guarany (Paullinia cupana)

Więcej info
Default image

-0 zł

Truskawka - Chrupiące kosteczki

cena: 16,59 zł

cena: 16,59 zł wcześniej: 16,59 zł

waga: 40 g

Uwielbiana walentynkowa edycja limitowana powraca! Powitajcie znowu tubus pełny chrupiących truskawek w kosteczkach. Te pachnące owoce tylko czekają żeby wskoczyć do jogurtu, musli, lub dodać aromatu słodkiej przekąsce.

Zapakowane w elegancki tubus z bilecikiem na dedykację, w sam raz na prezent .


Czy wiesz, że na 40 g liofilizowanych kosteczek, użyliśmy około 2,5 kg świeżych truskawek? :) 

 Uwaga, to limitowana edycja! 

truskawki liofilizowane

Więcej info
Default image

-0 zł

Elektroniczny Bon upominkowy 40 zł

cena: 40 zł

cena: 40 zł wcześniej: 40 zł

waga: 0 g

Chcesz mile zaskoczyć bliską osobę? Nie wiesz co będzie najbardziej smakować obdarowanemu, albo chcesz mu podarować możliwość stworzenia własnej mieszanki musli, ponieważ już wiesz, że to doskonała zabawa? Daj mu w prezencie voucher na zakupy na mixit.pl!

*bon zostanie wysłany na wskazany adres email, po zaksięgowaniu wpłaty.

jedynki i zera

Więcej info
Default image

-0 zł

Elektroniczny Bon upominkowy 70 zł

cena: 70 zł

cena: 70 zł wcześniej: 70 zł

waga: 0 g

Chcesz mile zaskoczyć bliską osobę? Nie wiesz co będzie najbardziej smakować obdarowanemu, albo chcesz mu podarować możliwość stworzenia własnej mieszanki musli, ponieważ już wiesz, że to doskonała zabawa? Daj mu w prezencie voucher na zakupy na mixit.pl!

*bon zostanie wysłany na wskazany adres email, po zaksięgowaniu wpłaty.

jedynki i zera

Więcej info
Default image

-0 zł

Czekolada rubinowa - z różowego ziarna kakaowca

cena: 5,99 zł

cena: 5,99 zł wcześniej: 5,99 zł

waga: 50 g

Jak piszą Chocolatierzy: "Po gorzkiej, mlecznej i białej czekoladzie, Ruby (czekolada rubinowa) stanowi najistotniejsze odkrycie na przełomie ostatnich 80 lat. "
Rubinowa czekolada jest wytwarzana z ziaren rubinowego kakaowca pochodzącego z Wybrzeża Kości Słoniowej, Ekwadoru i Brazylii. Pozyskuje się z nich puder, który dzięki specjalnej obróbce nie traci swojego charakterystycznego koloru. Do różowej czekolady nie dodaje się żadnych sztucznych barwników, smakuje cudownie!

Zainteresowani? Skosztujcie!

czekolada Ruby (cukier, masło kakaowe, odtłuszczone mleko , pełne mleko w proszku, kasa kakaowa, emulgator: lecytynasojowa; kwas cytrynowy, naturalny aromat waniliowy); zawartość masy kakaowej w czekoladzie wynosi 48,8 %)

Więcej info
Default image

-0 zł

Jagody w gorzkiej czekoladzie w truskawkowym pyłku

cena: 6,39 zł

cena: 6,39 zł wcześniej: 6,39 zł

waga: 50 g

Nazbieraj do tubusu jagód w gorzkiej czekoladzie. W Mixit rosną one dodatkowo opruszone truskawkowym pyłkiem! Zakochaj się w naszej kombinacji liofilizowanych owoców i łagodnej gorzkiej czekolady z zawartością min. 49% kakao.

leśne jagody w gorzkiej czekoladzie z dodatkiem pokruszonych liofilizowanych truskawek (gorzka czekolada 85% (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, emulgator: lecytyna słonecznikowa; naturalny aromat waniliowy, mleko w proszku), owoce liofilizowane (leśne jagody 11%, liofilizowane truskawki w proszku 4% ))

Więcej info
Default image

-0 zł

Truskawki w gorzkiej czekoladzie w truskawkowym pyłku

cena: 5,69 zł

cena: 5,69 zł wcześniej: 5,69 zł

waga: 50 g

Na początku była soczysta, świeża truskawka! Dzięki suszeniu mrozem powstała z niej chrupiąca truskawka, którą następnie delikatnie otuliliśmy aksamitną czekoladą i posypaliśmy pyłkiem z truskawek. Zachowaliśmy jej intensywny smak, którym możesz cieszyć się o każdej porze roku!

Bajeczne truskawkowo-czekoladowe doznanie!

truskawki w gorzkiej czekoladzie z proszkiem z liofilizowanych truskawek (gorzka czekolada 86,7% (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, emulgator: lecytyna słonecznikowa; naturalny aromat waniliowy, mleko w proszku), owoce liofilizowane (truskawki 9,6%, liofilizowane truskawki w proszku 3,7%)). W gorzkiej czekoladzie zawartość masy kakaowej wynosi minimum 49%.

Więcej info
Default image

-0 zł

Czarna porzeczka w mlecznej czekoladzie

cena: 4,39 zł

cena: 4,39 zł wcześniej: 4,39 zł

waga: 50 g

Bardzo długo myśleliśmy, próbowaliśmy i mieszaliśmy smaki, ale było warto. Możemy już ogłosić, że powstał nowy czekoladowy "narkotyk" z porzeczką! Na początku spodziewajcie się śmietankowo-mlecznego wprowadzenia, które ostatecznie eksploduje smakiem orzeźwiającej, suszonej mrozem czarnej porzeczki. Uważajcie, bo doznanie jest tak intensywne, że nie można oprzeć się, żeby sięgnąć po następną i następną kuleczkę. Sami musicie podjąć trudną decyzję: rozgryźć od razu? Czy może zostawić aż rozpłynie się na języku :).

czarna porzeczka w mlecznej czekoladzie (mleczna czekolada 84 % (cukier, masło kakaowe, mleko w proszku tłuste, masa kakaowa, emulgator: lecytyny, naturalny aromat waniliowy), liofilizowana czarna porzeczka 14 %, substancja polerująca: guma arabska, cukier, miód). Zawartość suchej masy kakaowej w mlecznej czekoladzie wynosi nie mniej niż 30 %.

Więcej info