Kalendarz adwentowy w przedsprzedaży 20 zł taniej do 29.10 do 23:59. 26 okienek pełnych niespodzianek!

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

Mixit wśród GWIAZD

Mixit wśród gwiazd telewizji i Internetu!

Gwiazdorsko, tanecznie, a przede wszystkim super smacznie! ☺ Podczas listopadowych Warsztatów z Gwiazdą, organizowanych po raz dwunasty przez portal Allaboutlife nasze kolorowe tuby, mieszanki i przysmaki świetnie odnalazły się w gwiazdorskim towarzystwie. Wydarzenie, które tym razem odbyło się pod hasłem „Zdrowe jesienne smaki” było okazją do eksperymentów kulinarnych z udziałem naszych produktów, których próbowali m.in. znany tancerz i gwiazda telewizji Rafał Maserak oraz influencerki - m.in. Joasia Biernacka (AshPlumPlum) i Ania Kosterna-Kaczmarek (Czosnek w Pomidorach). 

Zauważyliśmy, że szczególnym zainteresowaniem cieszyła się nasza nowość, czyli kremowe Mixitelle w pięciu smakach! Influencerki, z którymi rozmawialiśmy podkreślały, że pierwszy raz spotykają się z tak korzystną pod względem składu i jakości alternatywą dla orzechowych kremów dostępnych w sklepach. 


Organizatorzy warsztatów, które odbyły się w centrum Warszawy, w restauracji FatBuddha podkreślają, że jednym z ich głównych celów jest propagowanie mody na zdrowe odżywanie oraz umiejętną i bezpieczną pielęgnację kobiecej urody. Wszystko to wartości, z którymi my także mocno się utożsamiamy. Pewnie dlatego czuliśmy się tu, jak u siebie ☺

Dodajmy, że gwoździem programu było wspólne gotowanie – goście warsztatów komponowali pyszne, zdrowe i łatwe do przygotowania dania. Składniki naszych mieszanek świetnie sprawdziły się – nie tylko w deserach. Na zakończenie wydarzenia mogliśmy poszaleć na parkiecie pod okiem Rafała Maseraka. Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia – mamy nadzieję, że już wkrótce!

A Was zapraszamy na fotorelację z tego niezwykłego wydarzenia!

Wróć do wszystkich artykułów

0 Komentarzy do artykułu Mixit wśród GWIAZD


Komentarz

Następne artykuły

0 Koszyk Do góry