Pyszna świąteczna kolekcja! Bestsellery i nowości dla fanów świątecznych smaków :)

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

Kalendarz adwentowy Mixit

Kalendarz adwentowy Mixit w tym roku jest największy i najbardziej nabity nowościami - to już wiecie :). Wiedzieliście jednak, że kalendarz adwentowy od Mixit cieszy naszych klientów już od roku 2017? Zobacz z nami jego historię :)

2021 - PRZEDSPRZEDAŻ WIELKIEGO ADWENTOWEGO KALENDARZA ROZPOCZĘTA! Teraz zaoszczędzisz 20 zł, a Ci najszybsi załapią się na darmową dostawę! Pierwsze kalendarze będziemy wysyłać w drugiej połowie października. Uwaga, w przedsprzedaży zamawiaj tylko kalendarz. Jeśli do zamówienia dodasz inne produkty, wyślemy je dopiero razem z kalendarzem.

Nowy półmetrowy kalendarz adwentowy Mixit jest teraz jeszcze lepszy pod każdym względem :-)

Czeka na Ciebie więcej smakołyków, więcej okienek i więcej zabawy! Po otwarciu dużych drzwi kalendarza adwentowego zaskoczy Cię aż 26 okienek. W 5 okienku czeka niespodzianka dla diabełków i aniołków, jako przygotowanie do Mikołajek. Na Boże Narodzenie otworzysz aż 2 pudełka z niespodzianką. Z każdego pudełka kalendarza możesz także składać Mixit szopkę, będziesz potrzebować tylko nożyczek i trochę umiejętności. Ciesz się na to najlepsze z naszej oferty - w pudełkach ukrywa się musli, Mixitki, orzeszki, kasze, granola, precelki, migdały w czekoladzie, ale także podarunki i całkowite nowości - np. premium Mixitelle z orzechów laskowych z Piemontu, które dosłownie rozpływają się w ustach...

Default image

2020 - Wielki półmetrowy kalendarz adwentowy Mixit zawierał najlepsze smaczki z naszej oferty a do tego jeszcze kilka zupełnych nowości - w jednym z 24 okienek ukryliśmy na przykład nowe ciasteczko owiane magią miodowych pierniczków czy świąteczną migdałową MiniMixitellę z kokosem i białą czekoladą. Do kalendarza włożyliśmy wyjątkowe prezenciki jak również nowe i kruchutkie ciastka z czekoladą. Nie zabrakło bestsellerów włącznie ze Świąteczną mieszanką do kieszeni, chrupiącymi owocami, Mixitkami i innymi pysznościami.

kalendarz adwentowy 2020 od mixitDla fanów Mixitek przygotowaliśmy kalendarz zawierający 24 batoniki!

kalendarz adwentowy z batonikami2019 - Rodzinka Mixit wyszła świętować na zewnątrz! W czasie, kiedy oni stawiają bałwana, Ty mogłeś/aś odkrywać okienko po okienku naszego kalendarza :) Do wyboru był duży kalendarz z szerokim przekrojem naszych produktów (włącznie z edycjami niedostępnymi w regularnej sprzedaży) oraz mniejszy kalendarz Mixitkowy.


kalendarze adwentowe z jedzeniem

2018 - Właśnie w tym roku po raz pierwszy pojawiły się dwa rodzaje kalendarzy adwentowych. Kalendarze przedstawiały naszą mixiciacką rodzinkę podczas pieczenia świątecznych ciasteczek.

kalendarze adwentowe z przekąskami2017 - Pierwszy kalendarz adwentowy Mixit, który trafił na nasz rynek :) Urocza grafika ze zwierzątkami, a w środku mix saszetek i Mixitek.

Default image

Wróć do wszystkich artykułów

0 Komentarzy do artykułu Kalendarz adwentowy Mixit


Komentarz

Następne artykuły

0 Koszyk Do góry