Kalendarz adwentowy w przedsprzedaży 20 zł taniej do 29.10 do 23:59. 26 okienek pełnych niespodzianek!

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

Cieszymy się w Cieszynie – Dzień Dziecka z "Bajką"

Miasto Cieszyn mieści się na terenie dwóch krajów i w zachwycający sposób łączy granicę pomiędzy Polską i Czechami. W obu Cieszynach, po obu stronach rzeki Olzy, przez cały rok można się cieszyć różnymi festiwalami teatralnymi i filmowymi, które po zniesieniu granic zmieniły symbolicznie nazwę na festiwale „Bez granic”. Odbywa się tu również wiele koncertów jazzowych i inne muzyczne „między-narodowe” imprezy. Brzmi jak miasto zupełnie z bajki? Jest tak! Wszystkich, którzy kochają wycieczki po Polsce zapraszamy do tego magicznego miejsca.

Cieszyn jest symbolicznym i bajkowym miejscem również dla Mixit. Niedawno obchodziliśmy 3 urodziny, a jak większość z Was zapewne wie, nasza firma powstała w Pradze. Swoimi smakołykami połączyliśmy granicę czesko-polską i podbijmy serca „bez granic” :).

Kulturę polsko-czeską łączy również Teatr Lalek „Bajka”, znajdujący się po czeskiej stronie Cieszyna. Przedstawienia odbywają się tu jak w języku czeskim, tak polskim! W tym roku więc zdecydowaliśmy się cieszyć się w Cieszynie podwójnie i w ramach spektaklu na Dzień dziecka rozdawaliśmy przepyszne tubki z musli Mixit najmłodszym widzom. Bo dzieci kochają Mixit!

Dziękujemy czeskocieszyńskiemu Teatrowi Lalek „Bajka” za wspaniałe popołudnie, a dzieciom za uśmiechy i niebywałą radość „bez granic”!

Zachęcamy do przejrzeniafotorelacji:Wróć do wszystkich artykułów

0 Komentarzy do artykułu Cieszymy się w Cieszynie – Dzień Dziecka z "Bajką"


Komentarz

Następne artykuły

0 Koszyk Do góry