Nowość! Smoothie Bowl z zawartością owoców na poziomie aż 59%! Bez dodatku cukru, bez laktozy i bez glutenu.

Wiosna w pełnej krasie zasługuje na zupełnie wyjątkową, energetyczną mieszankę - Poznaj Majowy Mix

Nowe orzeszki! Aż 3 zupełnie nowe produkty doprawione pieprzem, ziołami lub sezamem.

Zacznij celebrować Dzień Dziecka już od śniadania - słodka tuba dla robaczka ;)

Słodki, słony, karmelowy - poznaj nowy Mix dla tatusia z okazji Dnia Ojca 21.06

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

Wielkanocne podarki Mixit

Źródło: poradnik-zdrowia.pl


Wielkanocne przygotowania zaczynamy zazwyczaj już na klika tygodni przed „godziną zero”. Nic dziwnego – jest naprawdę sporo do zrobienia! Należy przecież nie tylko opracować świąteczne menu, ale także zaplanować atrakcje dla najmłodszych oraz przyszykować ozdoby, które sprawą, że w naszym domu zagości prawdziwie Wielkanocny klimat. Pracy jest mnóstwo, warto więc w przygotowania włączyć także najmłodszych członków rodziny – z pewnością ucieszą się z możliwości wspólnego upieczenia mazurka, wykonania spersonalizowanej pisanki czy „osobistego” koszyczka Wielkanocnego. Co powinno się w nim znaleźć? Z pewnością odrobina masła, chleb, kiełbasa, ciasto oraz przyprawy: szczypta soli, pieprzu, a także porcja chrzanu. Do tego oczywiście gotowane jajka, kilka kolorowych pisanek oraz niewielkie ozdoby takie jak cukrowy baranek, świeże kwiaty czy gałązki bukszpanu. Warto jednak – zwłaszcza w dziecięcym koszyczku -  odrobinę przełamać tradycję. W tym roku do świątecznej „wyprawki” dorzućcie również kilka czekoladowych jajek – Maluch z pewnością będzie zachwycony! Aby było jeszcze bardziej zaskakująco niech nie będą to zwykłe, czekoladowe jajeczka, a jajka z prawdziwą niespodzianką w środku! Doskonałą propozycją są czekoladowe jajka z prażonymi migdałami. Są nie tylko pyszne, ale także dzięki migdałom stanowią źródło zdrowych tłuszczy, witamin, minerałów i błonnika pokarmowego, także bez wyrzutów sumienia możecie je wspólnie podjadać. To frajda nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych!  

Wielkanocne podarki  

Kto powiedział, że Wielkanoc nie może być - podobnie jak Święta Bożego Narodzenia - powodem do obdarowywania swoich bliskich podarkami? To nie musi być nic wielkiego – w Stanach Zjednoczonych istnieje tradycja wg. której dzieci podczas Śniadania Wielkanocnego poszukują w domu bądź ogrodzie czekoladowych pyszności i niewielkich upominków. Taką tradycję możecie wprowadzić również i u Was lub po prostu, zaskocz swoich gości i wręcz im na powitanie miły drobiazg. Co ucieszy każdego? Z pewnością Wielkanocne smakołyki! Świetnym pomysłem jest kupienie gotowego, limitowanego zestawu prezentowego takiego jak np. Wiel-koko-nocny Mixit. Co w nim znajdziesz?   

Wiel-koko-nocna mieszanka - musli z owocami suszonymi, orzechami z dodatkiem orzechów w białej i mlecznej czekoladzie,  

Wiel-koko-nocne jajka - prażone migdały w mlecznej i białej czekoladzie z proszkiem z liofilizowanymi owocami i mieloną zieloną herbatą w różnych proporcjach,  

Mixitka Wiel-koko-nocna - daktylowy baton z owocami, orzechami i czekoladą,  

Wiel-koko-nocne jajka do kiszeni - prażone migdały w mlecznej i białej czekoladzie z kruszonymi liofilizowanymi owocami i mieloną zieloną herbatą w różnych proporcjach.  

A do tego jeszcze wiosenną miseczkę w ozdobnym pudełku z prawdziwej karlowarskiej porcelany w kształcie ptasiej skorupki z metalową łyżeczką Mixit. Taki miły akcent z pewnością zostanie doceniony przez każdego z członków rodziny!  

0 Koszyk Do góry