Nowość! Smoothie Bowl z zawartością owoców na poziomie aż 59%! Bez dodatku cukru, bez laktozy i bez glutenu.

Wiosna w pełnej krasie zasługuje na zupełnie wyjątkową, energetyczną mieszankę - Poznaj Majowy Mix

Nowe orzeszki! Aż 3 zupełnie nowe produkty doprawione pieprzem, ziołami lub sezamem.

Zacznij celebrować Dzień Dziecka już od śniadania - słodka tuba dla robaczka ;)

Słodki, słony, karmelowy - poznaj nowy Mix dla tatusia z okazji Dnia Ojca 21.06

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

Wiel-koko-nocne niespodzianki nie tylko dla najmłodszych

Źródło: makeup.org


Wielkanocne podarki

Kto powiedział, że Wielkanoc nie może być – podobnie jak Święta Bożego Narodzenia – powodem do obdarowywania swoich bliskich podarkami? To nie musi być nic wielkiego – w Stanach Zjednoczonych istnieje tradycja wg. której dzieci podczas Śniadania Wielkanocnego poszukują w domu bądź ogrodzie czekoladowych pyszności i niewielkich upominków. Taką tradycję możecie wprowadzić również i u Was lub po prostu, zaskocz swoich gości i wręcz im na powitanie miły drobiazg. Co ucieszy każdego? Z pewnością Wielkanocne smakołyki! Świetnym pomysłem jest kupienie gotowego, limitowanego zestawu prezentowego takiego jak np. Wiel-koko-nocny Mixit. Co w nim znajdziesz?

Wiel-koko-nocna mieszanka – musli z owocami suszonymi, orzechami z dodatkiem orzechów w białej i mlecznej czekoladzie,

Wiel-koko-nocne jajka – prażone migdały w mlecznej i białej czekoladzie z proszkiem z liofilizowanymi owocami i mieloną zieloną herbatą w różnych proporcjach,

Mixitka Wiel-koko-nocna – daktylowy baton z owocami, orzechami i czekoladą,

Wiel-koko-nocne jajka do kiszeni – prażone migdały w mlecznej i białej czekoladzie z kruszonymi liofilizowanymi owocami i mieloną zieloną herbatą w różnych proporcjach.

A do tego jeszcze wiosenną miseczkę w ozdobnym pudełku z prawdziwej karlowarskiej porcelany w kształcie ptasiej skorupki z metalową łyżeczką Mixit. Taki miły akcent z pewnością zostanie doceniony przez każdego z członków rodziny!

0 Koszyk Do góry