Wpadliśmy jak śliwka w czekoladę! Nowy smak Mixitki - śliwka + czekolada!

Teraz Figo-Fago, Hit Fit i Do kąpielówek! dostępne w ekologicznych opakowaniach!

Przygotowania do Wielkanocy z Mixit

Źródło: trendblend.pl

Trendblend11.4

Wielkanocne podarki

Kto powiedział, że Wielkanoc nie może być – podobnie jak Święta Bożego Narodzenia – powodem do obdarowywania swoich bliskich podarkami? To nie musi być nic wielkiego – w Stanach Zjednoczonych istnieje tradycja wg. której dzieci podczas Śniadania Wielkanocnego poszukują w domu bądź ogrodzie czekoladowych pyszności i niewielkich upominków. Taką tradycję możecie wprowadzić również i u Was lub po prostu, zaskocz swoich gości i wręcz im na powitanie miły drobiazg. Co ucieszy każdego? Z pewnością Wielkanocne smakołyki! Świetnym pomysłem jest kupienie gotowego, limitowanego zestawu prezentowego takiego jak np. Wiel-koko-nocny Mixit. Co w nim znajdziesz?

Wiel-koko-nocna mieszanka – musli z owocami suszonymi, orzechami z dodatkiem orzechów w białej i mlecznej czekoladzie,

Wiel-koko-nocne jajka – prażone migdały w mlecznej i białej czekoladzie z proszkiem z liofilizowanymi owocami i mieloną zieloną herbatą w różnych proporcjach,

Mixitka Wiel-koko-nocna – daktylowy baton z owocami, orzechami i czekoladą,

Wiel-koko-nocne jajka do kiszeni – prażone migdały w mlecznej i białej czekoladzie z kruszonymi liofilizowanymi owocami i mieloną zieloną herbatą w różnych proporcjach.

A do tego jeszcze wiosenną miseczkę w ozdobnym pudełku z prawdziwej karlowarskiej porcelany w kształcie ptasiej skorupki z metalową łyżeczką Mixit. Taki miły akcent z pewnością zostanie doceniony przez każdego z członków rodziny!

0 Koszyk Do góry