Nowość! Smoothie Bowl z zawartością owoców na poziomie aż 59%! Bez dodatku cukru, bez laktozy i bez glutenu.

Wiosna w pełnej krasie zasługuje na zupełnie wyjątkową, energetyczną mieszankę - Poznaj Majowy Mix

Nowe orzeszki! Aż 3 zupełnie nowe produkty doprawione pieprzem, ziołami lub sezamem.

Zacznij celebrować Dzień Dziecka już od śniadania - słodka tuba dla robaczka ;)

Słodki, słony, karmelowy - poznaj nowy Mix dla tatusia z okazji Dnia Ojca 21.06

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

Egzotyka w zupełnie nowej formie

Źródło: tylkostyl.pl


W każdym zakątku Ziemi czekają na nas niesamowite, nowe smaki, które kuszą swoją egzotyką.

Na szczęście nie musimy wybierać się w dalekie destynacje, by zakosztować niesamowitych, unikalnych owoców. Gdzie ich szukać, by rozpieszczać podniebienie smakami z drugiego końca świata i móc cieszyć się nimi zawsze, gdy mamy na to ochotę?  

 

Mając ochotę na egzotyczne smaki jeszcze do niedawna musieliśmy urządzać tournée po sklepach w poszukiwaniu owoców z odległych kontynentów. Gdy już udało nam się upolować wymarzoną „perełkę”, często kupowaliśmy od razu kilka sztuk na  „zapas”, by mieć je zawsze pod ręką, gdy będziemy mieć na nie ochotę. Zwykle jednak kończyło się to wyrzuceniem owoców do kosza, bo  zdążyły się zepsuć zanim mieliśmy okazje je zużyć.  Teraz, aby cieszyć oczy i podniebienie wyjątkowymi smakami z dalekich krajów, nie musimy wcale dużo się trudzić i biegać po sklepach. Możemy skosztować oryginalnych przysmaków w zupełnie nowej formie – liofilizowanej.Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą?Liofilizacjato proces, podczas którego produkty są suszone poprzez mrożenie. Dzięki takiemu zabiegowi , owoce zachowują swoje naturalne wartości mineralne i witaminy, jak również naturalny  kolor. A wygodna forma owoców raz na zawsze pozwoli zapomnieć o  cieknącym po rękach soku, gdy zamarzy się nam pyszna owsianka z owocami np. w pracy!

 

0 Koszyk Do góry