Nowość! Smoothie Bowl z zawartością owoców na poziomie aż 59%! Bez dodatku cukru, bez laktozy i bez glutenu.

Wiosna w pełnej krasie zasługuje na zupełnie wyjątkową, energetyczną mieszankę - Poznaj Majowy Mix

Nowe orzeszki! Aż 3 zupełnie nowe produkty doprawione pieprzem, ziołami lub sezamem.

Zacznij celebrować Dzień Dziecka już od śniadania - słodka tuba dla robaczka ;)

Słodki, słony, karmelowy - poznaj nowy Mix dla tatusia z okazji Dnia Ojca 21.06

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

Egzotyka na wyciągnięcie ręki

Źródło: modnababka.pl


Egzotyka w zupełnie nowej formie 

Tęsknotę za egzotyką pozwolą zażegnać liofilizowane owoce Mixit. Wyjątkowe połączenie Dragon fruit & Melon cieszyć będą podniebienie chrupiącym orzeźwieniem, przeplatanym eksplozją smaków. Zamknięte w tubie soczyście kolorowe owoce  są idealne zarówno do chrupania prosto z tuby lub jako posypka do posiłków. W 100% naturalny skład, bez konserwantów, barwników, cukru czy laktozy, oprócz rozkoszy smakowych, dostarczą witamin i antyoksydantów, które spowolnią proces starzenia przedłużając naszą młodość. Dodatkowo, wygodne przechowywanie w formie tuby, pozwoli nam kosztować egzotyki niezależenie od tego, czy jesteśmy w domu, parku czy na wycieczce. Jeśli lubimy łączyć egzotykę z klasycznymi smakami to w ofercie znajdziemy także banana, truskawkę, malinę czy brzoskwinię.

Smak przekąski 

Im bardziej kolorowe i barwne potrafi być zdrowe jedzenie, tym chętniej po nie sięgamy. Dlatego warto urozmaicać nasze menu i na co dzień odkrywać nowe smaki, urozmaicając codzienne potrawy. Dzięki liofilizowanym owocom niezależnie od pory roku i miejsca na ziemi – możemy cieszyć się egzotycznymi smakami wszędzie tam, gdzie mamy na to ochotę. Wyruszajmy więc w daleką kulinarną podróż i cieszmy się smakami z dalekich zakątków ziemi już dziś!

0 Koszyk Do góry