Pyszna świąteczna kolekcja! Bestsellery i nowości dla fanów świątecznych smaków :)

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

Wyniki konkursu - Co przegryzamy za kierownicą

Dziękujemy wszystkim za udział w ankiecie i konkursie dotyczącym jedzenia za kierownicą! Wyniki badań zostały już zebrane i opublikowane tutaj: http://www.mixit.pl/artykul/16

Aby wziąć udział w konkursie, należało, oprócz wypełnienia krótkiej ankiety kreatywnie dokończyć zdanie „Jedzenie za kierownicą jest jak...”. Odpowiedzi były przeróżne! Jedne nas zaskoczyły, inne przeraziły, a jeszcze inne rozśmieszyły. Wiele z nich było intrygujących, więc ostatecznie wybraliśmy siedem naszym zdaniem najciekawszych...

1. Jedzenie podczas oglądania filmu przyrodniczego. Wiele czasem pięknych, czasem mniej pięknych obrazów. Masa "zwierząt" będących królami "dżungli" - tej asfaltowej. A i ciekawe scenki rodzajowe można obejrzeć, "walka o teren", "mechaniczne zaloty", "pokaz siły". Co najważniejsze nie potrzebny do tego ekran 3D, wszystko w pakiecie. 

2. Jedzenie za kierownicą jest jak pit-stop dla kierowcy w trakcie jazdy... dodaje paliwa do robienia kolejnych kilometrów .

3. Sikanie pod wiatr.

4. Jak spacer po parapecie przy otwartym oknie...

5. Jedzenie za kierownicą jest jak jedzenie musli zapomocą słomki. 

6. Oglądanie horroru i jedzenie podczas niego. Na ekranie przed Tobą dzieje się rzeźnia, a Ty zajadasz popkornem lub bakaliami.

7. Zastrzyk adrenaliny podczas przejażdżki rollercoasterem.

...poczym skorzystaliśmy z maszyny losującej. A z losem dyskutować trudno – padło nanumer 2 - autorem tej odpowiedzi jest kenaitsabes - do niego wysyłamy bon namixitowe zakupy o wartości 50 zł! GRATULUJEMY!

Dziękujemy wszystkim za udział w ankiecie i konkursie. Jeśli tym razem to nie Ty wygrałeś/ wygrałaś, nie przejmuj się. Śledź uważnie nasz fanpage. Niebawem kolejne konkursy!

Wróć do wszystkich artykułów

0 Komentarzy do artykułu Wyniki konkursu - Co przegryzamy za kierownicą


Komentarz

Następne artykuły

0 Koszyk Do góry