Słodki, słony, karmelowy - poznaj nowy Mix słodkiego musli w małej tubie

Cenę zestawu uroczych MiniMixitell obniżyliśmy aż o 15%. Łyżki w dłoń!

Wypieczone orzeszki w zestawie znów są dostępne! W zestawie taniej :)

Formacja Słony karmel, czyli zestaw produktów z kultowym smakiem słonego karmelu

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

Majowa ankieta dla rodziców - z konkursem

Zapraszamy wszystkich rodziców do udziału w anonimowym badaniu dotyczącym odżywiania dzieci w czasie wakacji. Jesteśmy ciekawi, czy jako rodzice zauważacie w tym czasie jakieś różnice w żywieniu waszych pociech. Rozumiemy, że ten okres jest dla rodziców sporym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli muszą pracować, podczas gdy dzieci przebywają same w domu. Podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami w tym temacie.

Przygotowaliśmy dla Was również mały Mixitowy konkurs. Dla trzech autorów najciekawszych odpowiedzi na ostatnie pytanie konkursowe mamy pyszne majowe tuby. Pamiętajcie, by zostawić swój adres e-mail. Na Wasze odpowiedzi czekamy do dnia 31.05.2017 włącznie. Zebrane wyniki opublikowane zostaną na stronie organizowanej przez nas wspólnie z wrocławskim Instytutem Psychodietetyki kampanii „Myślę zdrowo, żyję w równowadze”: https://www.mixit.pl/press/zyjewrownowadze

Dziękujemy za udział w ankiecie!


Wróć do wszystkich artykułów

1 Komentarz do artykułu Majowa ankieta dla rodziców - z konkursem

Beata

Beata

Czas wakacji sprzyja by zdrowe lody zjadać w mig! Więc robię sama, z owoców, a na obiad spaghetti z cukinii i warzywnych sposobów! Dziecko zajada, zdrowie ma w sobie, kanapka, obiad w warzywno - owocowej odsłonie!

Odpowiedź

Komentarz

Następne artykuły

0 Koszyk Do góry