Truskawkowy tydzień ze zniżką 10% na dużą tubę, kosteczkiprecelki czy migdały w czekoladzie w truskawkowym pyłku.

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

Drugie życie tuby

(Nie)oceniamy musli po opakowaniu 
W mixit dbamy przede wszystkim o najwyższą jakość naszych produktów. Chcemy aby oprócz tego, że są smaczne, były także zdrowe i bez żadnych sztucznych dodatków. To nasz główny, ale nie jedyny cel. Jak już zapewne wiesz, nasza marka wyróżnia się bogactwem ciekawych i niepowtarzalnych tub, do których można zapakować swoją mieszankę. Od początku naszej działalności w Polsce mieliśmy aż 48 różnych wzorów! Aktualnie swoje musli, kasze, orzechy i owoce, możesz otrzymać aż w 15 różnych wzorach tub.
Sprawdź jak wyglądają ->

Mieszanka została zjedzona… i co dalej?
Rozwiązania są dwa: możesz swoją piękną tubę wyrzucić do specjalnego kontenera (nie polecamy) albo dać jej zupełnie nowe życie (znacznie lepsze rozwiązanie).

Nasze tuby są wykonane z lekkiego, ale wytrzymałego kartonu, dzięki czemu ich żywotność jest naprawdę długa. W środku zostały wypełnione specjalną warstwą z tworzywa sztucznego, dzięki której Twoje musli na dłużej pozostanie świeże i chrupiące. A wszystko to dopina się na ostatni guzik, dzięki specjalnej przykrywce.

Co z tą tubą?
Każda z tub ma własny, niepowtarzalny wzór, dzięki któremu doskonale sprawdzi się jako piękna dekoracja w sypialni, salonie czy pokoju dziecięcym. Możesz przechowywać w niej drobiazgi, zabawki, przybory do pisania a nawet… zamienić ją w doniczkę! Wszystkie chwyty dozwolone.

Jeśli masz trochę więcej czasu i/lub większe aspiracje, poniżej przedstawimy Ci parę inspiracji na to jak w kreatywny sposób wykorzystać tuby:

 • Tuba do zabawy
  Czas rozruszać wyobraźnię! Zabierz swoją pociechę do świata pełnego pomysłów i bajkowych rozwiązań. Wystarczy trochę czasu, parę tub, oraz farby, klej, kolorowy papier lub... co tylko będziesz mieć pod ręką! 

 • Praktyczne oblicze tuby
  Tuby można wykorzystać także jako pomocnika w codziennym życiu. Przechowają Twoje ulubione drobiazgi, zamienią się w stylowe półeczki, lub zaopiekują się butelkami wina. 

 • Świecąca tuba!
  Nikt się chyba nie spodziewał, że tuba może doskonale sprawdzić się także jako lampka! Możesz wyciąć w niej wymyślne wzory, lub po prostu umieścić w środku żarówkę (musi być dobrze zabezpieczona i nienagrzewająca się!) i cieszyć się oryginalnym designem.

 • Tuba może stać się dziełem sztuki
  Ostatnia inspiracja to rozwiązanie dla osób, które nie boją się wyzwań. Wykonanie tych małych (i dużych) dzieł sztuki, to godziny pracy, ale efekt przerasta najśmielsze oczekiwania!

A jakie są wasze pomysły na wykorzystanie tub? Podzielcie się nimi w komentarzu. 

| Zródło zdjęć: Pinterest, Mixit.ca, Mixit.pl

Wróć do wszystkich artykułów

0 Komentarzy do artykułu Drugie życie tuby


Komentarz

Następne artykuły

0 Koszyk Do góry