Truskawkowy tydzień ze zniżką 10% na dużą tubę, kosteczkiprecelki czy migdały w czekoladzie w truskawkowym pyłku.

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

Wyniki konkursu „Śniadaniowa fotka”

Szanowni miłośnicy zdrowego musli!

Konkurs "Śniadaniowa fotka" został pomyślnie zakończony. Jurorzy z Mixit.pl bardzo długo zastanawiali się i wybierali najbardziej kolorowe i apetyczne śniadanka, spośród zdjęć, które nam nadesłaliście. A że otrzymaliśmy ich ponad 100 - nie było łatwo! :)

W końcu jednak musieliśmy się zdecydować. Ponieważ wszystkie potrawy wyglądały bardzo zachęcająco, wytypowaliśmy aż trzy zwyciężczynie :).

Tym niemniej dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszej zabawie, mamy nadzieję, że weźmiecie też udział w kolejnych Mixitowych wyzwaniach :).

Pierwsze miejsce i nagrodę główną otrzymuje Pani Katarzyna Franiszyn-Luciano. Naprawdę profesjonalne fotki :). - Letnie złudzenie.


Nagrodę za "Oryginalną kompozycję" otrzymuje Pani Wiktoria Waldon. Pani śniadanko jest apetyczne już dla samego oka :). - Małe chrupiące owoce.


A trzecią nagrodę "Fan number one - Mixit.pl" otrzymuje Pani Karolina Pęcina. Bardzo dziękujemy za zdjęcia z naszymi tubami :). - Batoniki Mixitki.


Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za przesłanie zdjęć przepysznych śniadanek. Już niedługo mogą Państwo spodziewać się przesyłki ze swoimi nagrodami!

Wróć do wszystkich artykułów

2 Komentarze do artykułu Wyniki konkursu „Śniadaniowa fotka”

KASIA

KASIA

Dziękuję bardzo !!!!!

Odpowiedź
Mixit.pl

Reakce na komentář od KASIA

Mixit.pl

Pani Kasiu, również dziękujemy za udział w konkursie, fotki są naprawdę świetne :).


Komentarz

Następne artykuły

0 Koszyk Do góry