Truskawkowy tydzień ze zniżką 10% na dużą tubę, kosteczkiprecelki czy migdały w czekoladzie w truskawkowym pyłku.

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

WYNIKI KONKURSU – PORY ROKU A NAWYKI ŻYWIENIOWE

Dziękujemy wszystkim za udział w Mixitowym konkursie i anonimowej ankiecie! Aby wziąć udział w konkursie, należało, oprócz wypełnienia krótkiej ankiety kreatywnie dokończyć zdanie „Latem lubię...”. Musimy przyznać, że jury czytające komentarze dzięki waszej kreatywności mogło odpłynąć na chwilę w świat wspomnień zmijającego już lata – było słońce, była trawa, komary, truskawki, śpiew ptaków i... nagie ciała kobiet :) Wybórz wycięzcy był dla nas tym razem trudnym zadaniem, ponieważ otrzymaliśmy od was wiele oryginalnych odpowiedzi. Tak dobrych, że postanowiliśmy wyróżnić te najciekawsze i opublikować je na blogu.

A główną nagrodę w postaci bonu o wartości 50 zł do wykorzystania na Mixit.pl wygrała osoba o pseudonimie „rajda”. Z osobą wygraną skontaktujemy się mailowo. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w ankiecie i konkursie. Wyniki badań zostały już zebrane i opublikowane tutaj: http://www.mixit.pl/artykul/25

Śledźcie uważnie naszego bloga i fanpage - niebawem kolejne konkursy!

Oto wasze oryginalne komentarze:

ZWYCIĘZCA KONKURSU: 

 • Latem lubię pomnażać dobra natury - taka już natura ogrodnika.

WYRÓŻNIONE ODPOWIEDZI:

 • Latem lubię kiedy komary wlatują mi do mieszkania. To nie jestżart, piszę całkiem poważnie! Niektórzy ich nienawidzą, a jadzięki nim w pełni czuję, że są wakacje.
 • Latem lubię zapach świeżych owoców z samego rana, gdyż zawszezjadam miseczkę płatków owsianych zalanych woda i z dodatkiemowoców. Lubie gdy wychudzę do ogrodu, zjeść, wypić kawę, słyszęśpiew ptaków. Późnym popołudniem uwielbiam popracować chwilkęw swoim przydomowym ogródku, zebrać nowo wyrośnięte plony i leżącna hamaku patrzeć się w powoli znikające słonce za horyzontem
 • Latem lubię eksplorować, szaleć, podróżować i spędzać wolnyczas aktywnie, w poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń i nowych wyzwań.Latem lubię spędzać urokliwe wieczory na nadmorskiej plaży,pluskając się wodą z oceanu w blasku księżyca albo nurkując wpobliżu wielobarwnych raf koralowych, podziwiając zarazem tajemnicęich istnienia. Lubię doświadczać piękna przyrody, gdzienajłatwiej jest dostrzec potężne, przepiękne dzikie zwierzęta,rośliny i choć przez chwilę poczuć się częścią światanatury, nieokiełznanego i surowego w swojej urodzie, a także wblasku zachodzącego słońca kontemplować piękno otaczającegoświata natury, tam gdzie zaczyna się i kończy horyzont… Czujewtedy przypływ takiej magicznej pradawnej mocy, która napełniamnie odwagą, siłą, dzięki czemu staje się odważniejsza, pełnawiary w to, co przyniesie jutro bez strachu, że nie podołam jegowyzwaniom
 • Latem lubię wygodnie rozłożyć się na plaży wraz ze swoimwielgachnym parawanem, którym mogę odgrodzić się od wszystkichZbyszków, którzy postanowili ostentacyjnie emanować swymseksapilem w postaci piwnego brzuszyska wystawionego na światłodzienne.
 • Latem lubię tęsknić za chłodem zimy, a zimą kocham tęsknić zażarem lata.
 • Latem lubię gdy w tłumie plażowiczów się gubię, bo fiestuję imusli skubię.
 • Latem lubię długie popołudnia, truskawki i czereśnie orazuśmiechnięte dzieci, które nie muszą do szkoły wstawaćwcześnie. :)
 • Latem lubię czuć się wolna i lekka. Lubię utożsamiać się zpięknymi motylami, latającymi nad kolorowymi pachnącymi kwiatami.Lubię wcinać truskawki prosto z krzaka i wplatać sobie stokrotkiwe włosy. Lubię chodzić boso po lesie, zbierając jednocześnieszyszki do kieszeni sukienki. Latem lubię czuć się zjednoczona znaturą, to przecież taka idealna okazja do tego, by poczuć sięnaturalnie, leciutko, zdrowo, przyjemnie.
 • Latem lubię zapach świeżo skoszonej trawy
 • Latem lubię wyjadać owoce prosto z wiaderka taty, który je zbiera.
 • Latem lubię beztroskie dni na plaży, gdy promienie słońca muskająmoje ciało, szum fal, zachód słońca i flirt- lekki, zmysłowy iekscytujący, a do tego owocowe nuty słodkich czereśni iorzeźwiający smak arbuza. Zamiast szpilek wygodne trampki isandały, szorty i krótkie topy odsłaniające złocistąopaleniznę.
 • Latem lubię myślą o zimie się chłodzić...kobiecie trudno jestdogodzić ;)
Wróć do wszystkich artykułów

0 Komentarzy do artykułu WYNIKI KONKURSU – PORY ROKU A NAWYKI ŻYWIENIOWE


Komentarz

Następne artykuły

0 Koszyk Do góry